Temel Laboratuvar Cihazları
Gıda Laboratuvar Cihazları
Test Ölçü Cihazları
Tekstil Test Cihazları
Sürtünme Test Cihazları
Çekme-Koparma Test Cihazları
Sterilizasyon Ürünleri
Dezenfektanlar-Biositler
 
gelişmiş arama  
 
     
 
 ÜYE GİRİŞİ
 Üye Adı:
 Şifre:
 
 
 • Yeni Üye Kaydı
 • Şifremi Unuttum
 •  
    Temel Laboratuvar Cihazları
    Gıda Laboratuvar Cihazları
    Test Ölçü Cihazları
    Tekstil Test Cihazları
    Sürtünme Test Cihazları
    Çekme-Koparma Test Cihazları
    Sterilizasyon Ürünleri
    Dezenfektanlar-Biositler
    Laboratuvar Dizaynı
    Eğitim
    Haberler
    Teknik Yazılar
   
    TEKLİF İSTE
    TALEPLER
   
    Gıda Laboratuvarları
    Tekstil Laboratuvarları
    Tıp Laboratuvarları
    Kalibrasyon Laboratuvarları
    Belgelendirme Kuruluşları
   
    FUARLAR
    Duyurular
   Duyurular
   
   RICHMAC 2007 – 2 -5 Ekim - Milano - Analitik kimya, bioteknoloji ve fizik bilimlerine dair İtalya’daki tek fuar
        

  Kapsam ve yenilik bakımından çok zengin olacak olan 2007 fuarı Fieramilanocity'nin (Şehrin içindeki fuar alanı) Portello salonlarnda yapılacaktır.

        

        RICHMAC 2007, uluslararası bioteknoloji, fizik bilimleri, analitik -laboratuar bazlı fiziksel kimya ve biokimya fuarı, 2- 5 Ekim tarihleri arasında Fieramilanocity'nin Portello salonlarnda gerçekleşecek

        

        Geçtiğimiz 40 yılda RICHMAC Fuarı bilgi birikimini arttırmak, iş yapmak ve çeşitli sektör bilim dallarında uzmanlaşmış profesyonel kişiler arasındaki ağı genişletmek için bir fırsat olmuştur.

        

        Fuar organizatörü Fiera Milano Tech'in CEO'su Bruno Buffo: Fuar Organizasyonu'nun kendilerine geçmesiyle beraber yeniden canlanmış ve zengin kapsamlı bir edisyonun 2007'de hayat bulacağının altını çiziyor.

        Richmac Fuarı, zaten, iki yeni ilgi alanını kapsayan tek İtalyan fuarı: Bioteknoloji & Fizik Bilimleri ve Analitik Kimya.

        

        Analitik Kimya alanı, geçmişte olduğu gibi şimdi de üstlendiği önemli rolü koruyor ve genel manada çevre, sanayi, farmakoloji, tarım ve gıda sektörü için laboratuar bazlı fiziksel kimya ve biokimya analizi ile ilgili cihaz, alet, malzeme, sistem, donanım ve servisleri kapsıyor.

        

        RICHMAC'ın temaları arasında bioteknoloji yenilikte yeni sınırları temsil etmeye devam ediyor ve hatrı sayılır bir büyüme hızı ve heyecan verici gelişme olanaklarıyla sanayi dünyası için gittikçe ilginç bir stratejik sektörün parçası olmaya başlıyor.

        

        Fizik bilimlerini düşünecek olursak, yenilikçi ürün ve sistemleri kavrama, planlama ve yaratma konularında devrim yaratan bu bilimlerin, üretim dünyası içinde büyük olanakları temsil ettiğinin altını çizmek oldukça önemlidir.

        

        Dahası, RICHMAC 2007, yenilikçi malzemeler, opto- ve micro- elektronik , özellikle de nanoteknoloji konularında en son trend ve yeniliklere odaklanacaktır.

        

        Fuar, ayrıca bilgi alış-verişinde bulunmak ve bilgilerini arttırmak isteyen katılımcılar için bir buluşma noktası olacaktır. Yerli ve yabancı girişimciler, kurumlar, dernekler ve bilim dünyası fuar esnasında organize edilecek olan çok sayıdaki seminerlere katılacaklardır.

        

        RICHMAC 2007 çeşitli ziyaretçi profillerine açıktır. Örneğin, laboratuar yöneticileri ve teknik uzmanlar, tarım, gıda, çevre, ilaç, kimya sektörlerinde üretim yapan firmaların araştırma, geliştirme, kalite, üretim, satınalma, satış ve pazarlama alanlarındaki müdür ve yöneticileri, ICT (Bilgi ve İletişim Teknolojileri) firmaları ve laboratuar hizmetleri firmalarının temsilcileri, bilim ve teknoloji parklarının yöneticileri, İş Geliştirme Merkezleri, Risk Sermayesi ve Finans Kurumları'ından temsilciler fuarın ziyaretçileri arasında olacaklaradır.

        

        Yeni RICHMAC İtalya'da ve dış ülkelerde tanıtılmaktadır. İspanya, İngiltere , Fransa, Almanya, İsviçre, Türkiye, Doğu Avrupa, Fas, Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Hindistan ve ABD'de özel tanıtım çalışmaları yapılmaktadır..

        

        RICHMAC 2007 Federchimica (İtalyan Kimya Sanayi Federasyonu) tarafından desteklenmekte olup, ayrıca Gisi (İtalyan Alet Firmaları Derneği), Sci (İtalyan Kimyacılar Derneği), Aidic (Kimya Mühendisleri Derneği), Fast (Bilim Dernekleri Federasyonu), Ais-Isa ( İtalyan Alet, Sistem ve Otomasyon Derneği), Biogüvenlik, Bioteknoloji ve Hayat Bilimleri Milli Komitesi işbirliği ile organize edilmektedir.

        

        RICHMAC 2007 hakkında daha geniş bilgi için, lütfen web-sitesini ziyaret ediniz www.richmac.it

   
    Ana Sayfam Yap  |  Tavsiye Et
   

  Temel Laboratuvar Cihazları     Gıda Laboratuvar Cihazları     Test Ölçü Cihazları     Tekstil Test Cihazları    
  Sürtünme Test Cihazları     Çekme-Koparma Test Cihazları     Sterilizasyon Ürünleri     Dezenfektanlar-Biositler    

  www.laboratuvardunyasi.com | info@laboratuvardunyasi.com
  © 2005 LABORATUVAR DÜNYASI webmaster