Temel Laboratuvar Cihazları
Gıda Laboratuvar Cihazları
Test Ölçü Cihazları
Tekstil Test Cihazları
Sürtünme Test Cihazları
Çekme-Koparma Test Cihazları
Sterilizasyon Ürünleri
Dezenfektanlar-Biositler
 
gelişmiş arama  
 
     
 
 ÜYE GİRİŞİ
 Üye Adı:
 Şifre:
 
 
 • Yeni Üye Kaydı
 • Şifremi Unuttum
 •  
    Temel Laboratuvar Cihazları
    Gıda Laboratuvar Cihazları
    Test Ölçü Cihazları
    Tekstil Test Cihazları
    Sürtünme Test Cihazları
    Çekme-Koparma Test Cihazları
    Sterilizasyon Ürünleri
    Dezenfektanlar-Biositler
    Laboratuvar Dizaynı
    Eğitim
    Haberler
    Teknik Yazılar
   
    TEKLİF İSTE
    TALEPLER
   
    Gıda Laboratuvarları
    Tekstil Laboratuvarları
    Tıp Laboratuvarları
    Kalibrasyon Laboratuvarları
    Belgelendirme Kuruluşları
   
    FUARLAR
    Duyurular
   Duyurular
   
   GIDA TEKNOLOJİLERİ ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI FOTEG İSTANBUL 2009 TÜM HIZIYLA FUARA HAZIRLANARAK YOLUNA DEVAM EDİYOR…
        

  Türkiye' de Gıda Üretim Sanayinin tüm aşamalarını bir çatı altında toplayan tek Uluslararası İhtisas Fuarı olan FOTEG İSTANBUL  2009    5-8 Mart 2009 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Hall 1-2 de organize edilecektir.

   

  HKF Fuarcılık tarafından, düzenlenen Gıda Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL 2009, katılımcı ve ziyaretçileri sektörün en verimli platformunda 7. kez bir araya getirecektir.

   

  Gıda üretim sanayinin tüm aşamalarını kapsayan FOTEG ISTANBUL 2009 Fuarı için daha iki aya yakın bir zaman olmasına rağmen 27 ülkeden, 166 sı yerli, 218'i yabancı olmak üzere toplam 384 firma yerlerini ayırtmıştır. Fuarı 15.000 ilgili sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenmektir.

  Uluslararası fuarcılıkta kalitenin belgesi olarak kabul edilen Dünya Fuarlar Birliği (UFI) onaylı ilk Gıda Teknolojileri  Uluslararası İhtisas Fuarı olan FOTEG İSTANBUL 2009,  çatısı altında;Yerli ve yabancı gıda üretim sanayini bir araya getirecek olan  Uluslararası Gıda İşleme Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı Food Technologies; Gıda sanayinin ambalajlama, depolama ve dağıtım sektörlerini bir araya getirecek olan Uluslararası Gıda Ambalajlama ve Lojistik Fuarı Foodpack; Kaliteli gıda üretiminin ön koşulu olan katkı maddeleri sektör profesyonelleriyle buluşturacak olan Uluslararası Gıda Katkı Maddeleri Fuarı Food Ingredients&Additives; Unlu mamulleri üretim, makine ve ekipmanları kapsayan Uluslararası Unlu Mamul Teknolojileri ve Ekipmanları Food Bakerytech; ile birlikte bu yıl fuara katılan ve amacı üretimden tüketime kadar gıda güvenliğinin sağlanması olan Gıda güvenliği ve Hijyen Fuarı  Food Safety & Hygiene tüm sektörü aynı çatı altında tekrar toplayacaktır.

  Küresel Krize rağmen Türk Gıda Üretim Sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Gıda üretim sektörü için kaçırılmayacak bir fırsat olan FOTEG İSTANBUL 2009 sektörün yerli ve yabancı profesyonellerini tekrar bir araya getirerek, ticari ilişkilerin gelişmesini sağlayacak, firmalara yeni pazarlar ve iş imkanları sunacaktır.

  Katılımcıları ve ziyaretçileri sektörün en verimli Fuarı'nda, bir kez daha bir araya getirecek olan FOTEG İSTANBUL 2009 Fuar'ında geç kalmadan sizde yerinizi alın...

   
    Ana Sayfam Yap  |  Tavsiye Et
   

  Temel Laboratuvar Cihazları     Gıda Laboratuvar Cihazları     Test Ölçü Cihazları     Tekstil Test Cihazları    
  Sürtünme Test Cihazları     Çekme-Koparma Test Cihazları     Sterilizasyon Ürünleri     Dezenfektanlar-Biositler    

  www.laboratuvardunyasi.com | info@laboratuvardunyasi.com
  © 2005 LABORATUVAR DÜNYASI webmaster