Temel Laboratuvar Cihazları
Gıda Laboratuvar Cihazları
Test Ölçü Cihazları
Tekstil Test Cihazları
Sürtünme Test Cihazları
Çekme-Koparma Test Cihazları
Sterilizasyon Ürünleri
Dezenfektanlar-Biositler
 
gelişmiş arama  
 
     
 
 ÜYE GİRİŞİ
 Üye Adı:
 Şifre:
 
 
 • Yeni Üye Kaydı
 • Şifremi Unuttum
 •  
    Temel Laboratuvar Cihazları
    Gıda Laboratuvar Cihazları
    Test Ölçü Cihazları
    Tekstil Test Cihazları
    Sürtünme Test Cihazları
    Çekme-Koparma Test Cihazları
    Sterilizasyon Ürünleri
    Dezenfektanlar-Biositler
    Laboratuvar Dizaynı
    Eğitim
    Haberler
    Teknik Yazılar
   
    TEKLİF İSTE
    TALEPLER
   
    Gıda Laboratuvarları
    Tekstil Laboratuvarları
    Tıp Laboratuvarları
    Kalibrasyon Laboratuvarları
    Belgelendirme Kuruluşları
   
    FUARLAR
    Duyurular
   Haberler
   
  Anfaş Food Product Fuarında Ziyaretçi Rekoru Kırıldı

  400 katılımcı firmanın stand açtığı 19. Anfaş Food Product ( Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı )  Anadolu, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerindeki Oteller, Restoranlar, Fast-Foodlar, Barlar, Kafeteryalar,Pastane Zincirleri, Süper Marketler, Gıda Toptancıları, Üniversiteler, Okul Kantinleri,Resmi Kurumlar, Hastaneler, Yurtlar, Orduevleri, Yemek Fabrikaları ve Tüm Yiyecek İçecek Profesyonellerinden oluşan  45.482  sektör profesyonelinin  ziyareti ile kendi rekorunu kırdı.

   

  15 Ocak Çarşamba günü Antalya Valisi Sayın Dr. Ahmet Altıparmak tarafından ziyarete açılan ve Türkiye'nin en kapsamlı Gıda İhtisas Fuarı olan  Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarında  Ankaralı Firma ile  Iraklı Firma , Özbek Firma ile Konyalı Firma, Romanyalı firma ile İzmirli Firma görüşerek milyonlarca dolarlık iş bağlantıları kurdu. Anfaş Food Product Fuarı Türk Gıda Sektörünün zengin ürün yelpazesini tüm dünyaya duyurdu.

   

  Anfaş Food Product Fuarı Yabancı Bağlantılarda da bir numara

   

  2011 yılında Türkiye'den 305 milyon dolar ihracat yapan Japonya'dan Anfaş Food Product fuarına ziyaretçi olarak gelen Japon Gıda toptancıları  ve süpermarket ziyaretçileri Anfaş Food Product Fuarında Türk Firmalarından  özellikle kurutulmuş meyve ve rendelenmiş peynir - mozerella , zeytin , zeytinyağı ve ayçiçeği yağı satın alması gerçekleştirdiler.

   

  Romanya Gıda sektörünün tüm ürün gruplarında faaliyet gösteren en büyük firmalarını çatısı altında toplayan The Romanian Food Industry Federation    ( Romanya Yiyecek Endüstrisi Federasyonu) üyelerinden oluşan heyet Anfaş Food Product Fuarını ziyaret ederek karşılıklı distribütörlük görüşmeleri ve anlaşmaları yaptı.

   

  Nahçivan Özerk Cumhuriyeti 28 Çeşit Gıda Ürününü Anfaş Food Product Fuarında Tanıttı.

   

  Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Ekonomi Kalkınma Bakanlığının başkanlığında 16 Nahçıvan işletmesi  doğal mineral sular, tuz, meyve suları, bisküviler, saf reçeller, helva, şarap ve alkollü meyve özlü içkiler, salam ve sosisler, siyah çay ve bitki çayları, balık konservelerinden oluşan , 28 çeşit gıda ürünü sergiledi.

   

  Yunanistan Alfa ( dondurulmuş gıda ) ve   Malezya  - Malaycian Pamoilcancil ( yağ ) firmaları ise Anfaş Food Product Fuarında stand açan diğer yabancı katılımcılardı.

   

  Karadağ, Japonya, Kırgızistan, Moldova, Ürdün , Mısır , Tunus'tan profesyoneller  Ekonomi Bakanlığı alım heyeti olarak Anfaş Food Product 2012'yi ziyaret eden ülkelerdi.

   

  İrandan 17 Farklı gıda kaleminden 26 Firma Satınalma için Anfaş Food Product Fuarındaydı.

  Likit ve Katı Yağlar , pirinç , un , şeker , süt ve süt ürünleri , dondurulmuş gıda , bal, makarna ve ambalajlama sektörlerinin ağırlıkta olduğu 17 gıda mamulü distribütörlüğü almak ve kendi ürünlerini turkpazarına sokmak isteyen 26 farklı firma sahibi ve yetkili müdürü Anfaş Food Product Fuarını ziyaret ederek yepyeni bağlantılar kurdu.  İranlı firma sahipleri Anfaş FoodProduct Fuarının Ortadoğu ülkeleri ve İran da gıda sektöründe çok tanındığını dile getirerek. Türk gıda firmalarıyla iş yapmayı ticari bağlantılar kurmayı yararlı buluyoruz şeklinde açıklamalarda bulundular.

    

  307 Zincir ve 5000 Yerel  Market Anfaş Food Product Fuarında

   

  MİGROS, ÖZDİLEK ve METRO gibi zincir  marketlerinde bulunduğu 5000'e yakın market ve  aralarında SOFRA, BTA ve BİLİNTUR firmalarının da bulunduğu  300 'ün üzerinde catering firması ve  yüzlerce restoran da Anfaş Food Product fuarını ziyaret ettiler.

   

  Gimat (Ankara  Gıda Toptancıları ) 'tan 350  kişilik gıda toptancısı heyeti, İzmir Ticaret Odası 53 kişi gıda toptancısı heyeti, Perder'in 50 kişilik heyeti ve Yurtkur heyeti fuarda kurdukları bağlantılarla göz doldurdu. 

   

                 


  Diğer Haberler
  Temizoda teknolojileri ile bu teknolojinin endüstriyel gelişmelerinin buluşma noktası olan Cleanroom Exhibition Nisan 2017 İstanbul ‘ da açılıyor…
  Kimya Sektörünün Türkiye ve Avrasya’daki En Büyük Buluşma Noktası:
  Süt Sempozyumu 13 Aralık 2012’de Tire’de düzenleniyor
  Irak’tan İstanbul Health Expo Fuarı’na çıkarma...
  GIDA VE İÇECEK SEKTÖRÜNÜN MARKALARI 9-12 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA FOODİST TE BULUŞUYOR.
  PİLAV USTALARI FOODist 2010’DA YARIŞACAK
  Gıda Güvenliği Kongresi 09-10 Aralık'ta Askeri Müze'de
  Linde Gaz “Zirve”lerde...
  Linde Gaz Kocaeli Üniversitesi’ne desteğe devam ediyor...

    Ana Sayfam Yap  |  Tavsiye Et
   

  Temel Laboratuvar Cihazları     Gıda Laboratuvar Cihazları     Test Ölçü Cihazları     Tekstil Test Cihazları    
  Sürtünme Test Cihazları     Çekme-Koparma Test Cihazları     Sterilizasyon Ürünleri     Dezenfektanlar-Biositler    

  www.laboratuvardunyasi.com | info@laboratuvardunyasi.com
  © 2005 LABORATUVAR DÜNYASI webmaster